piętrowe mieszkanie

ogólne informacje:

typ:

rodzaj:

cena:

cena za m²:

rynek:

powierzchnia:

powierzchnia użytkowa:

ilość pokoi:

ilość sypialni:

ilość łazienek:

ilość toalet:

Mieszkanie, Apartament

Wynajem

2500 zł

wtórny

79 m²

77 m²

3

1

1

1

dodatkowe pomieszczenia/udogodnienia:

balkon

garaże:

  • 6 piętro
  • świetna lokalizacja
  • balkon
  • piętrowe
  • do wprowadzenia
  • blisko sklepów

Zapraszam do zapoznania się z pięknym 3-pokojowym mieszkaniem na sprzedaż! Taka nieruchomość to nie lada gratka dla osób poszukujących mieszkań przestronnych, funkcjonalnych w dobrym stanie technicznym. Dodatkowo świetna lokalizacja dla rodzin pod względem komunikacji oraz dostępem do obiektów użyteczności publicznej. Pod budynkiem znajduje się hala garażowa, a cały obiekt jest ogrodzony!

 

Oferowana nieruchomość ma łączną powierzchnię 64,2 m², a jej największą zaletą jest funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Wejście do mieszkania odbywa się przez obszerny przedpokój, z którego prowadzą wejścia do wszystkich pomieszczeń w lokalu. Po prawej stronie znajduje się przytulna sypialnia z łóżkiem małżeńskim i pojemną szafą. Z sypialni można wyjść na balkon, który łączy się z salonem. Duże okna w pokojach powodują, że całe mieszkanie jest bardzo słoneczne i jasne.

 

Dalej znajduje się drugi, nieco mniejszy pokój. Obecnie ma formę gabinetu, można go przerobić np na pokój dziecka. Naprzeciwko pokoju znajduje się łazienka z prysznicem oraz osobne WC.

 

Korytarz prowadzi do części dziennej, do salonu z aneksem kuchennym. Kuchnia znajduje się po lewej stronie pomieszczenia, jest wyposażona i umeblowana – w mieszkaniu zostaje stała zabudowa oraz wybrany sprzęt AGD (lodówka, zmywarka, kuchnia, okap i piekarnik). Dobrej jakości podłogi, staranie dobrana glazura i terakota uzupełnia całość i nadaje pomieszczeniom przytulny charakter.

 

Całe mieszkanie jest w stanie bardzo dobrym. Opłaty administracyjne dla 2 osób wynoszą ok 650 zł miesięcznie, w głównej mierze zależne od zużycia mediów. Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

 

Do mieszkania doprowadzona jest instalacja telewizji kablowej, Internetu i telefonu.

Dodatkowo dostępne na sprzedaż jest również miejsce postojowe w hali garażowej, mieszczącej się pod budynkiem. Cena miejsca parkingowego wynosi 60.000,00 zł.

 

Zapraszam na pierwszy dzień pokazowy, który odbędzie się w środę, 15 marca 2023 roku!

 

Więcej zdjęć wysokiej jakości znajdziecie Państwo na naszej oficjalnej stronie www.freedom-nieruchomosci.pl

 

ofertę przygotował/a:

Agata

Willanowska