piękny rodzinny dom

ogólne informacje:

typ:

rodzaj:

cena:

cena za m²:

rynek:

powierzchnia:

powierzchnia użytkowa:

ilość pokoi:

ilość sypialni:

ilość łazienek:

ilość toalet:

Dom wolnostojący

Kupno

1600000 zł

9235 zł

pierwotny

403 m²

375 m²

6

3

3

3

dodatkowe pomieszczenia/udogodnienia:

basen, sauna, piwniczka na wina, biuro, patio, przestronny hol

garaże:

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom z basenem położony w atrakcyjnej dzielnicy domów jednorodzinnych w Kołobrzegu o pow. 200mkw. Dom jest wykończony, gotowy do zamieszkania. Jest to nieruchomość idealna dla rodzin, które szukają przestrzeni do życia, spokoju, wygody, a zarazem bliskości miasta i morza.

  • dom wykończony
  • gotowy do zamieszkania
  • wysoki standard
  • atrakcyjna powierzchnia domu
  • dogodna lokalizacja
  • idealny układ stron świata
  • funkcjonalny rozkład pomieszczeń
  • na ogrodzie basen z podgrzewaną wodą
  • do morza 2,5 km
  • do centrum miasta 3 km

Przedmiotem sprzedaży jest dom położony w dzielnicy domków jednorodzinnych w zachodniej części miasta Kołobrzeg. Jest to miejsce z doskonałą infrastrukturą, bardzo dobrym połączeniem z centrum miasta, zapewniający ciszę i spokój. Dom jest gotowy do zamieszkania. Dodatkowym atutem nieruchomości jest odkryty basen z podgrzewaną wodą usytuowany na ogrodzie.

 

Rok budowy domu to 2014. Powierzchnia domu z pomieszczeniami dodatkowymi wynosi łącznie 222mkw, działka w kształcie prostokąta o powierzchni 500 m2. Dom jest dwu-kondygnacyjny, przekryty dachem stromym, dwuspadowym, niepodpiwniczony. Poziom mieszkalny parteru został wyniesiony 60cm powyżej poziomu terenu.

 

W 2020 roku na ogrodzie został wybudowany odkryty basen z podgrzewaną wodą co stanowi wspaniałe miejsce ochłody i relaksu w ciepłe letnie dni. Woda w basenie podgrzewana jest przez kolektory słoneczne. Wymiary basenu: 5mx10m, głębokość 1,5m.

 

Ogrodzenie domu metalowe z otwieraną na pilota bramą wjazdową. Teren posesji posiada monitoring i jest zamontowany alarm. Do domu przynależy garaż jednostanowiskowy z bramą otwieraną na pilota. Droga dojazdowa do posesji asfaltowa.

 

 

ROZKŁAD DOMU

Parter:

– hol 16,16m2

-korytarz 6,05m2

– pokój dzienny z jadalnią 31,73m2

– kuchnia 16,37m2

– łazienka dla gości 3,41m2

– kotłownia 4,56m2

– gabinet/ pokój pracy 13,26m2

– garaż 18,6m2

– pomieszczenie gospodarcze 6,24m2

 

Piętro:

– hol 11,99m2

– sypialnia 13,42m2

-sypialnia 17,14m2

– łazienka 5,08m2

– garderoba główna 7,13m2

-sypialnia główna połączona z własną łazienką i garderobą 24,32m2, 7,34m2, 5,19m2

– pralnia 4,82m2

– pomieszczenie pomocnicze 10,19m2

 

Media: wszystkie media miejskie -woda, kanalizacja, gaz.

 

Dom jest ogrzewany gazem za pomocą pieca powietrznego. Jest to system nadmuchowy z rozprowadzeniem po całym domu. Dodatkowo w domu zamontowany jest kominek z rozprowadzeniem, który wspomaga ogrzewanie pomieszczeń i doskonale uzupełnia pracę pieca powietrznego. Wystarczy włączyć piec w tryb wentylacji aby równomiernie rozprowadzić ciepło z kominka po całym domu. Piec powietrzny dodatkowo posiada sterownik cyfrowy, który umożliwia zaprogramowanie temperatury w domu, nawilżacz powietrza, który utrzymuje wymaganą wilgotność powietrza w okresie grzewczym, filtr elektrostatyczny, który zatrzymuje do 90% zanieczyszczeń powietrza jak kurz, bakterie, sierść zwierząt itp.

Za zeszły rok koszta ogrzania domu wyniosły 3500.

Roczne opłaty za prąd to ok. 3600.

W pobliżu domu znajdą Państwo wszystko co jest potrzebne, czyli punkty handlowe, usługowe, kościół, szkołę, przystanki autobusowe, morze oraz liczne ścieżki rowerowe.

Zapraszam Państwa na prezentację po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

ofertę przygotował/a:

Mariusz

Domowski